Přilba lyžařská SPOKEY COLUMBIA bílá

Do týdne Dostupnost
Cena s DPH 1 088,00
ks
Výrobce SPOKEY
Přilba lyžařská SPOKEY COLUMBIA bílá

Popis

Pohodlná lyžařská přilba
Lyžařská přilba Spokey COLUMBIA, to je novinka ve zcela nové kolekci značky Spokey. Byla vytvořena pro milovníky zimního šílenství, kteří hledají funkční a pohodlné výrobky. Na naše výrobky klademe ty nejvyšší požadavky, proto byla přilba COLUMBIA vyrobena s ohledem na ten nejmenší detail a její moderní design zapadne do jakéhokoliv zimního outfitu. Díky tlumeným barvám je ideální pro muže i ženy.  Bezpečná a pohodlná přilba vám poskytne pohodlí a bezpečnost během zimních radovánek. Účinná a regulovaná ventilace účinně odvádí přebytečné teplo. Pro další zvýšení pohodlí při používání má COLUMBIA velmi příjemné a teplé polstrování. Teplé a tvarované klapky na uši poskytují dodatečnou ochranu a komfort.

Bezpečnost na prvním místě!
Nejnovější kolekce Spokey je zárukou bezpečnosti, což je naše priorita. Proto jsme při výrobě lyžařské přilby COLUMBIA použili technologii Head Lock, která usnadňuje její snadné nastavení a umožňuje dokonale přizpůsobit přilbu vaší hlavě. Bezpečnost je důležitá, a proto jsme v našem modelu COLUMBIA použili In-Mold technologii absorbující nárazy, kdy je vnitřní vrstva EPS je vstřikována do vnější tvrdé polykarbonátové skořepiny a díky tomu má přilba vysokou stabilitu, nízkou hmotnost, zaručí vám bezpečí a je velice odolná.

Zimní šílenství.
Kolekce lyžařských přileb a brýlí Spokey je úplnou novinkou na trhu. Díky naší vášni k zimním sportům splní vybavení Spokey požadavky i těch nejnáročnějších lyžařů a snowboardistů. Letošní zima bude jedinečná!

Parametry:
váha: rozměr S/M - 480 g, rozměr: L/XL - 500 g
regulace: Head Lock
vnější povrch: PC, IN-MOULD
vnitřní vrstva: černá EPS
rychlé zapínání pod krkem
uzamykatelné ventilační otvory
odnímatelné klapky na uši
rozměr: S/M (54-58 cm)
rozměr: L/XL (58-61 cm)

KATEGORIÍ
více než 650

PRODUKTŮ
více než 10 000

DOPRAVA ZDARMA
při nákupu nad 2 000 Kč