Plášť WTB VIGILANTE 29x2, 3/57-622 TCS Tough High Grip kevlar

Do týdne Dostupnost
Cena s DPH 1 449,00
ks
Výrobce WTB
Plášť WTB VIGILANTE 29x2, 3/57-622 TCS Tough High Grip kevlar

Popis

MTB plášť

Vigilante je prvotřídní plášť pro agresivní trail a enduro. Díky osvědčenému výkonu se stal nejoblíbenějším MTB pláštěm WTB. Vynikající výstupky v dezénu se dokáží zakousnout do jakéhokoli terénu, mokrého nebo suchého, přičemž poskytují stabilitu při jakékoli rychlosti. Jasná volba pro každého, kdo uvažuje o stupních vítězů.

Vigilante se často používá jako agresivní přední plášť, ale lze jej dobře použít také jako zadní plášť na nezpevněném strmém terénu.

USAGE:  Trail / Enduro
CONDITIONS:  Dirt / Loose / Rocky / Wet


Směs TriTec

TriTec využívá tři gumové směsi k zajištění různých úrovní trakce, podpory a životnosti na základě jejich umístění v plášti. Celý vzorek je podepřen základnou z vysoce tvrdé gumy, která přechází až do poloviny výšky výstupků dezénu a umožňuje použití měkčích směsí ve výstupcích bez jejich deformace vlivem sil působících v zatáčkách. Horní část středových výstupků se skládá ze směsi středně tvrdých durometrů, která zajišťuje trakci a trvanlivost bez snížení účinnosti odvalování, zatímco vnější výstupky tvoří nejměkčí směs, která zajišťuje maximální přilnavost a pomalý odskok.


Rozměr: 29x2,3 (57-622)
Patka: kevlar
60 TPI
Směs: TriTec
Provedení: TCS Tubeless
Barva: černá
Hmotnost: 947g

KATEGORIÍ
více než 650

PRODUKTŮ
více než 10 000

DOPRAVA ZDARMA
při nákupu nad 2 000 Kč