Hokejka florbal Tempish PHASE C29 NB Junior 85cm

Do týdne Dostupnost
Cena s DPH 775,00
ks
Výrobce Tempish
Hokejka florbal Tempish PHASE C29 NB Junior 85cm

Popis

PHASE C29 NB jr. - design je vyroben novou technologií, ve výrazném barevném provedení s matnou povrchovou úpravou a perleťovým efektem. Florbalka pro všechny, kteří hrají florbal pravidelně a chtějí kvalitní hůl za dobrou cenu.

Odlehčená konstrukce žerdi se vyznačuje stabilním průhybem. Hmotnost celé florbalky a její vyvážení zařazuje tuto hůl mezi profesionální nástroje, který splní všechna očekávání i zkušených florbalových hráčů. K odlehčení klasického kompozitového shaftu používá TEMPISH lehká karbonová vlákna s jedinečnou konstrukcí a skladbou jednotlivých vrstev.

Tvrdost hole 29 mm v délce 85 cm je vhodná především pro chlapce, juniory, žáky a všechny florbalisty a florbalistky, kteří dávají přednost silovějšímu pojetí hry ostrou přihrávkou a střelou.

Florbalka je osazena novou čepelí NOXX. Moderní vykrojená čepel, která se vyznačuje výbornou kontrolou míčku. Je vytvořena tak, aby střely a přihrávky byly velmi přesné. Na holi je použita omotávka, která výborně sedí v rukou, neprokluzuje a dobře saje 

PHASE C29 NB je florbalka s propracovanou konstrukcí, elegantním designem za dostupnou cenu!


Výška postavy [cm] 145-160cm(85)
Délka hole 85 cm
Materiál čepele PP (polypropylen)
Zahnutí čepele levá, pravá
Materiál hole 70% sklolaminát, 30% uhlíkové vlákno (karbon)
Tvrdost hole 29
Omotávka PHASE GRIP
Tvar kónická
Certifikát NE
Hmotnost [kg] 85 - 193g
Počet kusů v kartonu 30
Stupeň únosnosti sportovního zatížení 4
KATEGORIÍ
více než 650

PRODUKTŮ
více než 10 000

DOPRAVA ZDARMA
při nákupu nad 2 000 Kč